KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13581218
nr 1358 1218
Sten Birger Rudnäs
(f. 1932), Sverige
Blandteknik, Signerad. Motivet: 21x29cm
Sten Birger Rudnäs, svensk bildkonstnär född 1932.
måndag 2 november 2020
kl 19:07:24
Sten Birger Rudnäs
Läs mer om Sten Birger Rudnäs